Betclic Aplikacja Mobilna Luty 2023

Czym wyróżnia się u bukmachera Betclic Aplikacja Mobilna? Przeczytaj co możesz zyskać użytkując aplikację. Informujemy też o jej najważniejszych funkcjach. Z poziomu aplikacji dostępna jest oferta powitalna, a także bonusy dla graczy, które również nie umknęły naszej uwadze.

BetclicBonusyLinki do pobrania Betclic (BETPLMAX)
Bonus powitalny do 500 PLN POBIERZ TERAZ
Bonus aplikacji mobilnej do 500 PLN POBIERZ TERAZ
MULTI+ aż o 50% POBIERZ TERAZ

Betclic aplikacja 2019

W zakładach bukmacherskich Betclic aplikacja mobilna wygląda naprawdę okazale. Jest to jedna, z lepszych platform mobilnych, które dostępne są na polskim rynku bukmacherskim.  Aplikacja dostarcza pełną ofertę zakładów przedmeczowych, a także na żywo. To oznacza, że z jej poziomu masz możliwość obstawiania zdarzeń na blisko 50 różnych sportów! Ale to nie wszystko, co potrafi „apka” od Betclic.

Aplikacja bukmachera Betclic dostępna jest na systemy operacyjne iOS oraz Android. Coś dla siebie znajdą również użytkownicy Windows Phone, ale o szczegółach przeczytasz w dalszej części naszej recenzji.

Betclic mobile

Betclic mobile to nie tylko aplikacja mobilna, ale i wersja mobilna strony. Wersja mobilna strony została przygotowana właśnie z myślą o użytkownikach Windows Phone. Jest ona niemalże odwzorcowaniem strony głównej bukmachera Betclic. Mówiąc potocznie to „lekka” wersja strony internetowej. Taka, by szybciej ładowała się na urządzeniach mobilnych. Nie ma co rozdrabniać się co do jej funkcji – bo dostarcza to wszystko, co strona internetowa. Nie znajdziesz tam wielu dodatków, które oferuje aplikacja mobilna. I to właśnie aplikacji mobilnej poświecimy więcej uwagi w naszej recenzji.

Co potrafi aplikacja mobilna ?

Najważniejsza informacja jest taka, że aplikacja mobilna Betclic przeznaczona została zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to bez problemu rejestracji dokonasz z poziomu właśnie aplikacji.

Aplikacja Betclic to funkcjonalna platforma, która dostarcza wiele ciekawych opcji także takich, które nie są dostępne za pośrednictwem strony internetowej.

Obstawianie w aplikacji mobilnej jest odzwierciedleniem stawiania zakładów ze strony głównej. Znajdziesz tutaj także menu, w którym wybierzesz interesujący Cię sport/rozgrywki, a na końcu wydarzenie. Możesz obstawić standardowo 1/X/2 lub rozwinąć pozostałe rynki. Stawiania zakładu dokonujesz poprzez kliknięcie w okienko z kursem. Wówczas mecz ląduje w twoim kuponie, a jego zatwierdzenia dokonujesz poprzez ustalenie stawki i kliknięcie przycisku zatwierdź.

Logowanie się w aplikacji

Ciekawą funkcją dostarczoną przez Betclic jest sposób logowania do platformy mobilnej. O ile w większości zakładów bukmacherskich musisz wpisywać swoje hasło i login każdorazowo, niektóre ułatwiają to poprzez zapamiętywanie wpisanych danych. Tylko nieliczne zakłady bukmacherskie, w tym Betclic proponują rozwiązanie bazujące na liniach papilarnych.

Jeżeli twoje urządzenie posiada czytnik linii papilarnych, to wówczas możesz aktywować funkcję Touch ID. Dzięki niej jednym przyłożeniem palca zalogujesz się do aplikacji mobilnej bukmachera Betclic.

Bonusy i promocje

Aplikacja bukmachera Betclic pozwala na dostęp do pełnej oferty bonusowej i promocyjnej, w tym także promocji powitalnej. Rejestrując się w aplikacji masz dostęp do oferty cashback 500 złotych, a także licznych promocji bukmachera, takich jak np. Multi+, czy BOOST. Druga ze wspomnianych promocji podwyższa kursy na najciekawsze wydarzenia. Wykorzystaj nasz ekskluzywny kod promocyjny Betclic.

Oferta na żywo w aplikacji

W aplikacji od bukmachera Betclic możesz obstawiać nie tylko ofertę przedmeczową, ale i na żywo, możesz skorzystać również ze sportów wirtualnych, jak na przykład wirtualna piłka nożna, czy tenis. Mało tego, masz dostęp także do platformy transmisji wideo. Streaming to wciąż rzadkość na polskim rynku zakładów wzajemnych, zatem ta funkcjonalność w aplikacji mobilnej jest niezwykle kusząca dla potencjalnych nowych graczy.

Zasilenia konta i wypłaty

Czym byłaby aplikacja, bez zasilenia konta i wypłat. Wygrałeś  i chcesz błyskawicznie wypłacić – możesz to zrobić. Zabrakło Ci środków na grę – w aplikacji zasilisz też swoje konto gracza. Dostępne są wszystkie metody depozytów – przelewy błyskawiczne, BLIK oraz karty VISA/MasterCard.

Powiadomienia push

Oprócz wspomnianej już wyżej możliwości logowania za pośrednictwem Touch ID, apka dostarcza także powiadomienia push. Dzięki nim bukmacher poinformuje Cię o najnowszych promocjach, bonusach, najciekawszych wydarzeniach. Jeżeli sobie życzysz, to zostaniesz także na bieżąco poinformowany o rozstrzygnięciach twoich kuponów. Powiadomienia w każdej chwili można aktywować, bądź też dezaktywować. Jednym słowem – pełna swoboda i wszystko zależne od Ciebie.

Funkcja cash-out

Cash-out to jak doskonale zdajesz sobie sprawę ograniczenie ryzyka. Możesz odsprzedać otwarty kupon. Jeżeli przykładowo trafiłeś dwa zdarzenia a do rozstrzygnięcia kuponu pozostał jeszcze jeden mecz. Chcesz ograniczyć ryzyko, satysfakcjonuje Cię zaproponowana kwota przez bukmachera – teraz możesz także odsprzedać kupon w aplikacji mobilnej.

Jak pobrać aplikację Betclic?

Wyjaśniamy kolejną ważną rzecz, otóż jak pobrać aplikację Betclic. Wszystko zależy od tego, czy jesteś posiadaczem urządzenia z systemem Android, czy też iOS. Aplikacja sama w sobie jest identyczna dla obu systemów operacyjnych. Jedyna różnica polega na procesie jej instalacji.

Pobranie aplikacji na iOS

Zacznijmy od łatwiejszego, czyli pozyskania aplikacji mobilnej Betclic na smartfony, czy też tablety z systemami operacyjnymi rodziny Apple. W przypadku amerykańskiego koncernu aplikacja dostępna jest w AppStore. Wystarczy zatem, że otworzysz oficjalny sklep z poziomu swojego urządzenia, klikniesz pobierz, a resztą zajmie się twoje urządzenie. Po finalizacji pobierania, aplikacja zostanie zainstalowana automatycznie, a Ty będziesz mógł się cieszyć grą po zalogowaniu czy utworzeniu konta.

Pobranie aplikacji na Android

Czas na nieco trudniejszy krok, czyli pobranie aplikacji na urządzenie Android. W tym przypadku próżno możesz szukać aplikacji w oficjalnym Sklepie Play. Google nie wyraża zgody na umieszczanie tam jakichkolwiek plików branży bukmacherskiej, czy kasyn online. Wobec tego w celu instalacji musisz udać się na stronę Betclic.pl do odpowiedniej zakładki. Znajdziesz tam odnośnik do pobrania instalatora na Android. Przed instalacją musisz także wejść w ustawienia swojego urządzenia.

Konkretnie mowa tutaj o ustawieniach bezpieczeństwa. Należy tam znaleźć i zaznaczyć opcję „zgoda na instalowanie aplikacji pochodzących spoza oficjalnego sklepu”. Ścieżka, jak i sam komunikat mogą brzmieć nieco inaczej. Wszystko zależy od konkretnego modelu urządzenia, jakie posiadasz. Po tym wszystkim możesz już bez problemu użytkować aplikację.

Ocena aplikacji Betclic 

Na sam koniec podejmiemy się tematu, jakim jest ocena aplikacji Betclic. Aplikacja mobilna nie tylko spełnia najbardziej podstawowe funkcje, jak pełna oferta zakładów, zakłady na żywo, ale dodatkowo dostarcza coś ekstra – cash-out oraz transmisje wideo, które, jak wspomnieliśmy wciąż są rzadkością na naszym rynku bukmacherskim. Aplikacja jest także wyjątkowa ze względu na sposób logowania. Możesz zdefiniować odcisk twojego palca i takim oto sposoem uzyskać błyskawiczny dostęp do platformy mobilnej.

Jedynym, widocznym minusem jest brak czatu online z poziomu aplikacji mobilnej. Nie skontaktujesz się tutaj błyskawicznie z obsługą klienta Betclic, ale bukmacher pod tym względem nie jest osamotniony. Nie spotkaliśmy się jeszcze na polskim rynku z aplikacją bukmachera, która oferowałaby  taką możliwość.

Reasumując, aplikacja mobilna od Betclic to niezwykle funkcjonalna platforma, która w połączeniu z przejrzystością i ładnym designem jest mocno kuszącą ofertą dla graczy, którzy cenią sobie obstawianie z poziomu smartfonów i tabletów.